Bowdengirl Bowdengirl
  • 21-10-2015
  • Mathematics
contestada

It costs the factory $4 to make each part A. About how much does it cost to make part A each month? ( part A is 234 )

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 21-10-2015
if i am understanding this problem how you wrote it you anwser is $936.000
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following was not one of El Greco's works? saint Dominic in Prayer The Deposition The Holy Family The Burial of the Count of Orgaz
circle the author's purpose for writing this passage
Semipermeable layer that surrounds all cells
Why can a hydrogen atom become either an ion or a part of a molecule?
which of the following words is a synonym for unusual
use mental math to complete the pattern5×6
Complete the following sentence: Many linguists agree language developed in two stages, beginning with ____________________.
PLEASE HELP I BEG YOU
What is $25.11 divided by 9?
need grammar and punctuation check for my thesis:In April raintree, the author has portrayed the two Metis sisters April and Chertl who has faced several obstac