otismicah938ov32l3 otismicah938ov32l3
  • 22-08-2017
  • Mathematics
contestada

If 5 oranges are $3 how much would 5 oranges cost

Respuesta :

SRCR SRCR
  • 22-08-2017
$3. If 5 oranges cost $3 how much does 5 oranges cost. 5 oranges cost $3.
Answer Link

Otras preguntas

Look at each of the following measurements and determine which amount is larger: a. 1/3 cup or 1/4 cup b. 1 pound or 18 ounces c. 1 tablespoon or 4 teaspoons d.
GR 12 LANGUAGE AND LITERATUREQUESTION 15The main rationale behind the use of storyboards when filming is toA.B.save time.simply visualize the scene.estimate the
 Pls someone help me
!!30 POINTS!! Decision making! Need help worksheet and question included Question: you arrive at school early one morning to see someone getting pushed and sho
Who were know as the barons of downtown Kingston ?
What were the "three sisters” of crops farmed by early American Indians? corn, beans, and plums corn, beans, and squash beans, squash, and nuts beans, tobacco,
Why were those with hemophilia likely to get AIDS in the early 1980s?
What is the equation of the line perpendicular to y = -x+6 that passes through the 2 point (4, 1)?
Please help i would really appreciate it.
The room shown in the diagram is being carpeted. 5 ft 5 ft 11 ft 12 ft *not drawn to scale How many square feet of carpet are needed for this room? O A. 90 ft2