SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT SansTheSkeltonUT
  • 25-05-2017
  • Mathematics
contestada

Math help? 15 Points

Math help 15 Points class=

Respuesta :

pepetheskunkcat
pepetheskunkcat pepetheskunkcat
  • 25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa sierravanesa
  • 25-05-2017
its the third one  you divide 16 by 4  and thats $1  for 4 ounces 
Answer Link

Otras preguntas

Explain how a chain of markets is formed. what purpose does it serve?​
What change, if any, is needed in sentence 26? If people want to save lives by raising the driving age then how about saving lives by allowing only women to dri
Find the solution x/6 = 15 ( type your a answer plz?)
dc vvvvsiujhjcxhieh;wdbc
The Declaration of Independence was written to? A. assert the colonies' desire to follow the British parliament. B. explain why colonists were angry with Britis
This is my questionPlease Help Me!​
cómo se celebran los carnavales en Venezuela​
Fraction 2 over 3 y = Fraction 1 over 4 . y = ___? (5 points)
1. What is the role of language in creating and reinforcing social distinctions, such as class, ethnicity and gender?
metal health disorder may not affect