lexihhh7877 lexihhh7877
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

A store sells apples and oranges. Apples cost 2. 0

Respuesta :

kayleec9345211
kayleec9345211 kayleec9345211
  • 26-04-2022

Answer:

An apple costs $2? lol thats crazy

Answer Link

Otras preguntas

you roll a blue number cube and a green number cube. find p a number greater than 2 on the blue cube and an odd number on the green cube
X2+Y2=25 Is solving this problem considered a function? How do I plot a graph using a smooth curve for this problem?
what does neuron look like???
In the pictures down belowCan anyone help? Fractions and percents
Use the explicit formula an=a1+(n-1)d to find the 500th term of the sequence below. 24,31,38,45,52,..
Determine if the conditional statement is true or false given the following: p is false. q is true Is q p true or false?
number patterns solve8 12 18 27
Cen you tell me what is heinous 1. diverse; various 2. a kind or type 3. disagreeable 4. horrible; terrible
Which equation will have the same solution as 3(2x-1)+4x=13?
a number increased by 8 gives the same result as a number multiplied by 8. whay is that number?