jordonezrivas0103 jordonezrivas0103
  • 22-11-2021
  • Mathematics
contestada

You can buy laundry product in a 28-ounce bottle for $6.44 or in a 24-ounce bottle for $4.80.

Respuesta :

ItsLuca101
ItsLuca101 ItsLuca101
  • 22-11-2021

Answer:

what is the question

Step-by-step explanation:

tell me the question

Answer Link

Otras preguntas

I need help with the following three physics problems please!
how many possible remainders are there when dividing any number by 1? 2? 3? 15?
Is it true that there a little man on the moon ? is it true
how many days are really in a year
what are the differences between a trumpet and trombone?
Easy I just don't understand math help?
can you tell me what is ballet?
what does 'blow by blow' mean?
the famous irrational numbers
if a Balloon is filled with 282 cubic inches of a gas at a pressure of 14 pounds per square jnch, using inversely proportional find the new pressure of the gas