jkeneil7
jkeneil7 jkeneil7
  • 23-06-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone help me plz

Can someone help me plz class=

Respuesta :

chibunduoyibe
chibunduoyibe chibunduoyibe
  • 23-06-2021

Step-by-step explanation:

the answer is in the image above

Ver imagen chibunduoyibe
Answer Link

Otras preguntas

At the grocery store watermelon costs $1.27 per pound. If Heather buys a 5.5 lb watermelon, which proportion could she use to find out how much it will cost, c?
how did islam change the way the ghazu worked
What elements did storytelling performers use to make literature memorable?
Factors that affect the supply of water in agriculture
Emma is 9 1/4 years old. How many MONTHS old is Emma? Please Help!
what are four properties that can be use to describe a mineral
How to fix Anterior Pelvic Tilt?
WHAT IS THE NEXT VALUE 4D7G10J13
German use of submarines to blockade britain during world war I led to A german victory. Trench warfare A war of attrition The united states entering the war.
what motivated the founding fathers to include the phrase "to form a more perfect union" in the preamble of the u.s constitution