sebastmoore0717 sebastmoore0717
  • 24-05-2021
  • Mathematics
contestada

20 ounce sodas cost 4 for $5. How much does each soda cost?

Respuesta :

pozzamina pozzamina
  • 24-05-2021
I think 1.99?
I have no idea but I think it’s that
Answer Link

Otras preguntas

Energy is supplied by which of the following? fats carbohydrates proteins all of the above
in the united states, people pay taxes so government can provide services to the people. what is one benefit of the government providing services instead of all
How do you say I'm lying down in spanish?
Beth bought 4 yards of ribbon. how many inches of ribbon does beth have?
what is ten +ten+five
the number of checkers is 24 times the number of checkboards what is the equation
Thomas Aquinas was a medieval philosopher and theologian who wrote extensively on?
There are roads at the two ends of the bike path, but the remainder of the paved bike path goes through the woods. What proportion of accidents happen more than
Are banana spiders poisonous?
Which of the following was the question at the heart of the Brown v. Board of Education case? Should schools be integrated to achieve diversity among the studen