theregerman412 theregerman412
  • 21-10-2020
  • Mathematics
contestada

Peter bought an 18-ounce box of cereal for $4.50. What was the cost per ounce?

Respuesta :

isisatherley isisatherley
  • 21-10-2020
twenty five cents !!!!
Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HURRY!! what is 2 to the 5th power ?
Answer for the question with the diagram! 40 points!
Please help me!! I’ll mark you beainliest
Ralph is "thankful to have escaped responsibility for a time." Why do you think that is the case
The Hindus kept the Muslims out of India. True or false
Help Me Please!!!!!!!!!!
Jackson deposits 4.200 a Sings account that pays 35% simple annual interestWhat is the total value of the account atter 10 years?
The modes of heroin? Detailed please
Where did Islam begin?
The 19th-century British poets Robert and Elizabeth Barrett Browning shared one of the most famous and passionate romances in the history of literature. How doe