S16125 S16125
  • 21-08-2020
  • Mathematics
contestada

Nicole ordered a volleyball for $9.75

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 21-08-2020
That’s Nice!!

I don’t think you copied the WHOLE ENTIRE question. I would suggest resubmitting the question so we can help you with it!!

Have a great day and stay safe and positive!!
Answer Link
Аноним Аноним
  • 13-09-2020

Answer:

the other person is right

you should try putting the WHOLE question

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Find the value of y for given value of x. 1.)x+5;x=3 2.)7x;x=-5 3.)y=1-2x;x=9 4.)y=3x+2;x=0.5 5.)y=2x^3;x=3 6.)y=x/2+9;x=-12
Who were the Puritans? What beliefs did they hold about government and human nature?
What is the Aryan caste system
determine whether the number is closest 0, or 1. explain your reasoning. 10/9,   9/16, or  2/15
what is the unit rate in dollars per hour if u have 1/2 hour equals $1.25?
what is the unit rate in dollars per hour if u have 3.5 hours equals $10
Balance copper(II)sulfate+ammonium sulfide= copper(II) sulfide + ammonium sulfate
Why is rosa parks an important and inspirational woman?
why are some elements stable on their own while others are more stable in compounds
There is a box. The area of its top is 240 square units, the area of the front is 300 square units and the area of the end is 180 square units. Can you calculat