Isaiah buys produce for a local restaurant. He spent $2.80 to buy 3 pounds of tomatoes and
4 pounds of oranges. He would have spent $3.40 if he had bought 4 pounds of tomatoes and
2 pounds of oranges. What is the cost per pound of each kind of fruit?​