queen411
queen411
22-08-2016
Mathematics
contestada
I need help!!are these correct?
Respuesta :
SuperShorty
SuperShorty
22-08-2016
you are right only have to but is the name for each one like 1.line segment 2. ray 3. ray 4. point 5. line segment 6.line 7.line 8.ray
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 17+ )
Otras preguntas
can anyone help me please? and tell me what to shade
One difference between products and services is demonstrated by a hair salon, where the stylist delivers the service at the same time the customer receives it.
A 2-pack of juice boxes costs $0.44. What is the price per box? A. $0.44 per box B. $0.88 per box C. $0.22 per box D. $0.11 per box
Please Helppp Ill give brainlest
Solve for x. 3x + 2 = 38
Why did government officials want to relocate Native Americans in the Southeast to lands in the West?
Did the end of slavery end racism or bring true equality
Use Cramer's rule to solve for x x + 4y - z=-14 5x + 6y + 3z = 4 -2x + 7y + 2z = -17
Complete the table below. Show all your work. Y = 2x + 3
PLEASE HELP WITH THIS ASSIGNMENT The United States is a mixed market economy based on the ideals of capitalism and a representative republic. However, some argu