helpmeoutpleass helpmeoutpleass
  • 22-06-2019
  • Mathematics
contestada

Someone please help me out ?

Someone please help me out class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 22-06-2019
12/16 = 0.75

It costs $0.75 per ounce

Hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

Two cards are selected from a standard deck of 52 playing cards. The first is replaced before the second card is selected. Find the probability of selecting a h
Factor the polynomial 25wx - 5wy - 5xz + yz
Vous êtes une étudiante (poli).
WILL GIVE BRAINEST use the coordinates of the labeled point to find a point-slope equation of the line
What effects did the rise in industrialization have on labor force
why did richard the lion-hearted turn his troops around when he had been so close to the holy city of jerusalem
Anyone know the answers for #8 and #9?
Which statement best describes how these themes interact in the tale? Humbaba delivers a threatening speech to Gilgamesh, explaining how he plans to kill him.
I need help. please Algebra 2
why do people tend to react the same way during the two minutes hate programming and after big brother appears on screen