riddick1992 riddick1992
  • 26-02-2016
  • Mathematics
contestada

If 31/2 pounds of bananas cost $.98, how much would one pound cost

Respuesta :

abbyisawesome38
abbyisawesome38 abbyisawesome38
  • 26-02-2016
It would cost about 28 dollars for one pound
Answer Link

Otras preguntas

"Based on what is known about Stalin from history, which statement from his speech is the best example of hypocrisy?" A. The [Soviet] State Committee of Defens
Please help! I need this!
Help me with this math problems please only the ones that are circled​
Instead of typing arcane codes and symbols into a web navigator and being flooded with fifty thousand incorrect answers, in the future we will simply talk to ou
PLEASE HELP ASAP! What is the measure of the sectant CD?
Does the graph represent a function
Physics vs chem.......
What is the value of x? Enter your answer in the box.
what, according to miller, is the purpise of poetry
40 POINTS!!! Astronomers measure large distances in light-years. One light-year is the distance that light can travel in one year, or approximately 5.88 × 10^1