becksss5224 becksss5224
  • 21-11-2022
  • Mathematics
contestada

Makayla paid $3. 36 for 1. 4 pounds of grapes. What is the unit rate per pound of grapes?.

Respuesta :

Otras preguntas

adonde vas a la escuela
What country has three a's in its name only three
How do you say Tanner you are my bestfriend?
is every story built around a conflict? true or false
What is the meaning of please all and you will please none?
How did Romeo accidentally help cause mercutios death?
simplify the expression: 2(4x-3)-7(x+1)
which desert lies along the south west coast of Africa
Type of joint found in the shoulder and hip?
What is 3 divided by 2/3? Please explain, thanks!